Nakliyat hizmeti veren öncü firmanız olarak, müşterilerimizden gelen sık sorulan sorular içerisinde aklınıza takılan her şeyi ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Nakliye İşlemleri Ne Kadar Sürer?
Nakliye çalışmalarında süre değişkenliği yaşanabilmesine sebebiyet verecek çok sayıda farklı faktör bulunur. Her bir detayın kendi içerisinde değişkenliğe sahip olması nedeniyle; mesafe, taşımanın yapılacağı yer, hedef yer, eşya sayısı gibi etmenler etkilidir.

Nakliyat Sigortası Zorunlu mudur?
Nakliyat sigortası tamamen isteğe bağlı olarak yaptırılır veya yaptırılmaz. Herhangi bir zorunluluk durumu yoktur. Değerli eşyaların taşınacağı durumda sigorta yaptırılması olası kayıpların önüne geçer.

Fiyat Değişimleri Neden Kaynaklanır?
Fiyat değişimlerinin yaşanmasında da çok sayıda önemli etken ön plana çıkar. Her nakliye işlemi aynı şekilde gerçekleştirilemez olduğu gibi evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi belli başlı çalışmalar bile birbirlerinden farklı olarak sınıflandırılırlar.

Mobilyalarım için Demonte ve Montaj İşlemi Yapılır mı?
Usta marangoz eşliğinde nakliyat hizmetini sağlıyor olmamız nedeniyle, mobilyalarda demonte ve montaj işlemleri çalışmalara dahil edilir.

Paketleme Hizmetiniz Mevcut mu?
Profesyonel paketleme hizmetine sahip olmamız, paketleme için gerekli olan her gereksinimi karşılar. Eşyaların başarılı şekilde yerleştirilmesi olanağını sunan paketleme çalışmalarında herhangi bir ekstra işlem yapılması söz konusu olmaz.

Her Ofis için Taşımacılık Hizmeti Mevcut mu?
Kurumsal açıdan ön plana çıkan ofislerin tamamı için yer ve mekan fark etmeksizin, taşımacılık hizmeti mevcuttur.

Nakliye İşlemleri Kaç Kişiyle Yapılır?
Nakliyat için gerekli olan personel sayısı değişkendir. Genel olarak 4-5 personelle birlikte gerçekleştirilir.

Benim Bir Şey Yapmama Gerek Var mı?
Müşterilerimizin hiçbir zaman nakliye işlem aşamasında bir şey yapmasına gerek yoktur. Sadece eşyaların sınıflandırılmasını yaparak, paketleme aşamasında yardımcı olunabilir. Ekstra bir şey yapılmasına gerek olmadan kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.