Hem evden eve hem de kurumsal olarak yaptığımız nakliye işlemlerimize güvence veriyoruz. Sektörün önde gelen firması olarak İstanbul’da çok yönlü olarak sahip olduğumuz çalışma standardımızla beraber, sektörde lider konumdayız. Sahip olduğumuz çalışma anlayışı her zaman en iyi sonuçları alabilmenize yönelik olduğundan dolayı, taşımacılık işlemlerimizdeki sigortalı seçenekle beraber her zaman memnun kalacağınız sonuçları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma esnasında güvenliğini tam olarak sağlama amacına sahip olarak verdiğimiz sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, her eşyanızın güvence altında olmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma işlemine başlamamızın öncesinde tercih edebileceğiniz hizmetimizde, eşyalarınızın ekspertiz değerine göre belirlemeleri gerçekleştirilir. Sigortalı taşımacılık sayesinde yaşanabilecek beklenmeyen tüm olumsuz durumların önüne geçilmesi de kolaylıkla mümkün olur.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetiyle Kusursuz Çözümler

Sigortalı taşımacılık hizmetimiz, tüm eşyalarınız için geçerlidir. Taşınma esnasında özenli olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmamızda yaşayabileceğiniz beklenmedeki durumlara karşı önlem almış olursunuz. Sunduğumuz sigortalı hizmet anlayışı sayesinde maddi açıdan zarar yaşmakla karşı karşıya kalmazsınız. Ev ve ofis taşıma işlemlerinin tamamında yararlanabileceğimiz hizmetimizle beraber, şirketimiz eşyalarınıza yönelik olarak sigorta yapmış olur. Tüm taşıma süresi boyunca güvenlikte olarak gerçekleştirilen taşıma, siz müşterilerimizin endişelerinin tamamının ortadan kalkmasını sağlar.

Sigortalı Taşımacılıkla Zarar Tazmini Mümkündür

Sunduğumuz özel hizmetlerden biri olarak ön plana çıkan sigortalı taşımacılıkta yaşanabilecek olan olumsuz durumlara karşı zarar tazmini gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutuyor olmamızla beraber, özellikle yüksek değere sahip olan ürünlerle alakalı olarak yaşanabilecek sorunlara yönelik tazmin sayesinde hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Tüm müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmet olarak ön plana çıkan sigortalı taşımacılık seçeneği, günümüzde sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Nakliyeden önceki süre içinde eşyalarınızın değerinin belirlenmesinin ardından sigorta yapılarak hem kısa hem de uzun mesafede güvence altına alınırlar.